שירותי האדמיניסטרציה שאסור לכם לוותר עליהם

רבים הם בעלי ובעלות העסקים המבקשים להחזיק במושכות כמה שיותר חזק, ולשלוט בכל ההיבטים של העסק ביד רמה. ועם זאת, חוסר היכולת להאציל סמכויות לעובדים וכן לספקים שונים, יהיה לבסוף לרועץ שכן הוא ימנע מהם מלנהל את העסק באופן נכון וחכם ולנווט את הספינה אל עבר חוף מבטחים.

אולם יחד עם הרצון להאציל סמכויות, מגיעה גם תחושת בלבול ותהייה – מה מוטב יהיה שנשחרר קודם? ומה כדאי שנשמור צמוד אלינו, ונעביר את הסמכות לביצועו בהדרגה. להלן מספר היבטים שתוכלו לשנות בהם את אופן התנהלותכם כבר עוד היום, ואנו נשמח לעמוד לשירותכם עם מגוון שירותי אדמיניסטרציה במיקור חוץ.

ניהול לו"ז

בין אם מדובר בניהול המיילים, ובין אם מדובר במענה לשיחות טלפון או תכתובות וניהול פגישות; הרי שאלו הם דברים שתוכלו בהחלט לעשות באמצעות אנשי ונשות מזכירות המתמחים בנושאים אדמיניסטרטיביים.

רבים נרתעים מלהעסיק מזכיר או מזכירה במשרה מלאה לאור השכר הגבוה הנדרש בשוק, ולכן ניתן בהחלט גם לפנות לשירותי אדמיניסטרציה וניהול משרד במיקור חוץ המאפשרים לקבל את אותו השירות ובמכסת שעות המותאמת לצורכי בית העסק (וכמובן ללא כל צורך בהוצאות עובד-מעסיק).

משימות שחורות אלו, יבטיחו את התנהלותו השוטפת של המשרד, ישדרו כלפי הלקוחות סדר מופתי, ויניחו לכם בעלי ובעלות עסקים לעסוק במה שחשוב באמת ושהולם את כישוריכם המקצועיים.

ניהול ספרים וראיית חשבון

ישנם בעלי ובעלות עסקים המנהלים באופן עצמאי את ענייניהם החשבונאיים, ועם זאת, ככל שהמשימות הופכות לתכופות יותר ולמען צמיחתו ובריאותו הפיננסית של העסק שלכם, הרי שמומלץ להעביר את המושכות לאנשי מקצוע בתחום ראיית החשבון.

רואי חשבון מיומנים מספקים מגוון רחב של שירותים החל מהנהלת חשבונות שוטפת והתקשרות אל מול רשויות המס, דרך הכנת דו"חות חודשיים והצהרות הון ועד לייעוץ מס מדי מספר חודשים וזאת כדי להבטיח את שיקוף פעילותו של העסק באופן הנכון והמדויק ביותר.

במסגרת זו, נשמח לעמוד לשירותכם עם שירותי משרד לגבייה, ניהול התשלומים והוצאת חשבוניות וקבלות עבור לקוחות וספקים למען התנהלות פיננסית נכונה, ותוך הסתמכות על מערכת החשבוניות עמה אתם משתמשים.

ניהול קשרי לקוחות ומכירות

בניית וטיפוח קשרי הלקוחות של בית העסק הם היבט מרכזי בהצלחתכם העסקית.

ראשית כל, התקשרות שוטפת של בעל או בעלת העסק עם הלקוחות יכולה לעכב את ניהולו התקין של בית העסק, ושנית כאשר מדובר באנשי צוות תחתיכם המנהלים את קשרי הלקוחות, הרי שהדבר יוצר רושם של היררכיה וארגון; אלמנט שבהחלט מקנה רושם יוקרתי ואיכותי.

נוסף על כך, חשוב לטפח אנשי מכירות איכותיים אשר יוכלו לשקף את יכולות העסק, שירותיו ומוצריו ובכך להגיע אל עבר לקוחות חדשים.

גם בהיבטים אלו נוכל לתת לכם מענה מקצועי ומדויק, עם אנשי מכירות במיקור חוץ וכן מגוון רחב של נותני שירות לקוחות איכותיים ומיומנים אשר יוכלו לסייע בכל שאלה והתייעצות אליה יידרשו לקוחותיכם.

לפרטים נוספים וקבלת מידע, השאירו לנו פניה או צרו עמנו קשר טלפוני.

עוד מהבלוג:

מה היה לנו במאמר עד עכשיו?

כן, מתאים לי השירות!