שירותי משרד

שירותי משרד

שירותי משרד לעסקים שרוצים להתמקד במה שחשוב

בעלי עסקים מבינים מהר מאוד שמאחורי החלום הגדול של עסק משגשג עומדת הרבה התעסקות עם ניירת, חשבוניות, מיילים ולוח זמנים עמוס. עסק טוב הוא עסק שמנוהל היטב מכל בחינה, ששומר על סדר בתוך הביורוקרטיה והאדמיניסטרציה שמגיעה עם העבודה.

עובדים שעוסקים במיוחד בניהול העסק הם הכרחיים לצורך שמירת הסדר, היציבות והשגשוג. אך עובדים טובים כאלה מועסקים לרוב במשרה מלאה. הם עולים הון תועפות לחברה ולא פשוט לנהל אותם. האם זו הדרך היחידה? לא. היום יש פתרון אחר, זמין ויעיל הרבה יותר.

כן, מתאים לי שירותי משרד

כיום, במיוחד אחרי תקופת הקורונה, עסקים רבים הבינו שלא חייבים להגיע למשרד כדי לנהל את העבודה השוטפת. ניתן להתחבר מרחוק למשרד, לעבור על מיילים, לשלוח חשבוניות, לשמור על קשר עם לקוחות ולגבות תשלומים. בעלי עסקים, גם עוסקים מורשים וגם חברות בע"מ, שוכרים את שירותיו של מנהל או מנהלת משרד, שאחראים לכל ההתעסקות החשובה והמורכבת הזו מרחוק.

למרות השינויים המשמעותיים שהתחוללו בעשורים האחרונים, ויחד עם הקפיצה הטכנולוגית הנחשונית שהתרחשה, עדיין שירותי משרד הם לב ליבו של כל עסק. יחד עם זאת, אותם שינויים שתוארו לעיל שינו באופן משמעותי את הדרך שבה מנוהל המשרד העסקי ונצרכים שירותי המשרד. אחד המשמעותיים ביותר שבהם טמון באפשרות לשכור שירותי משרד מרחוק. שירותים מהסוג הזה עשויים לסייע לבעלי העסק לשמור על ניהול תקין שלו מצד אחד, תוך חיסכון ניכר בעלויות מצד שני.

מדובר בעיקר בעלויות השכר של עובדי המשרד, שמוחלפים כיום על ידי חברות וגופים המעניקים שירותי משרד מרוחקים. מהן הפונקציות המשרדיות ששום עסק לא יכול להתנהל בלעדיהן? מהם בעצם שירותי משרד מרוחקים ואיך ניתן לקבל אותם? איך בוחרים את הספק או הגוף שיעניק שירותי משרד חיצוניים? בשורות הבאות נרחיב את היריעה בנושא שעשוי לשחק דווקא לידיהם של עסקים קטנים, או כאלה שנמצאים בתחילת הדרך.

אילו שירותי משרד יש לנו להציע?

הפקת דוחות וחשבוניות

ניהול יומן וטיפול בלקוחות

מענה וטיפול בטלפונים

מעקב על הכנסות והוצאות

עבודה מול רואה החשבון

טיפול כולל במשימות המשרד

עבודה מלאה מול ספקים

שירותי גביה מלאים

התקשרו עכשיו – 072-3977-155​ 📞

שירותי משרד במיקור חוץ ניתנים לעסקים קטנים וגדולים. הם פותרים את הבעיה הגדולה ביותר של בעלי העסקים, הזמן המצומצם שלהם. ולוקחים מבעל העסק את המשימות שמעכבות אותו כך שהוא יוכל להתמקד בצמיחה וגדילה של העסק.

השירותים ניתנים במיקור חוץ – כך שבעל העסק משלם רק עבור העבודה שבוצעה. ולכן שירותי משרד במיקור חוץ מעולים לעסקים רבים ממגוון תחומים, ומביאים תוצאות מעולות.

שירותי משרד מרחוק כוללים בתוכם הרבה מאוד שירותים ומשימות חשובות שכל עסק נאלץ להתמודד איתם. לא מדובר רק בניהול המשימות השוטפות של המשרד ושל בעל העסק ובשירותי אדמיניסטרציה. מדובר במעטפת שכוללת גם את תחום ניהול ושימור הלקוחות, וגם במתן שירותים פיננסיים, כמו שירותי גבייה, הפקת דוחות, ניהול הוצאות והכנסות והנהלת חשבונות. לעסקים שונים יש צרכים שונים, ואיתן מגיעות משימות ושירותים ייחודיים, שניתן להתאים במיוחד אליהם.

בשורה התחתונה, כל עסק ירוויח רבות משירותי משרד מרחוק. כאשר לא צריך להתמודד עם משימות תפעוליות, אדמיניסטרטיביות וביורוקרטיות, ואתם בטוחים שמי שאמון על הנושא עושה עבודה טובה ואיכותית, אפשר להתפנות לעסוק בצמיחה ובשגשוג של החברה.

לקוחות ממליצים עלינו (:

כן, מתאים לי שירותי משרד

מה תהליך העבודה איתנו?

1

הבנת צורכי העסק

2

אפיון מדויק

3

הצמדת מזכירה פרטית

4

הכשרת המזכירה

5

דוחות ומעקב

6

מעקב אחר ביצועים

7

אבטחת פרטיות

8

שקיפות בכל התהליך

התקשרו עכשיו – 072-3977-155​ 📞

מהן הפונקציות ששום עסק לא יכול להתנהל בלעדיהן

ניהול של כל עסק כרוך בביצוע של פעולות שונות, שכל אחת מהן מסייעת לבעלי העסק להפיק ממנו את המיטב. חלק משמעותי מהפעולות הללו מבוצע על ידי הפקידים והעובדים המשרדיים של העסק. שירותי משרד לעסקים כוללים, או עשויים לכלול את המרכיבים הבאים:

  1. מענה טלפוני: המענה הטלפוני ללקוחות פוטנציאליים או קיימים, ומצד שני גם לספקים, הוא בעל חשיבות עליונה. מענה איכותי עשוי לגרום ללקוחות חדשים לצרוך את השירותים או המוצרים של העסק. מענה כזה גם משמר לקוחות קיימים, ועשוי אף להגביר את האינטראקציה שלהם עם העסק.
  2. ניהול חשבונות: חלק ניכר מהעסקים שוכר את שירותיו של משרד ניהול חשבון או משרד רואי חשבון. יחד עם זאת, יש חשיבות עצמוה למעקב אחרי הכספים הנכנסים לעסק והיוצאים ממנו. את המעקב הזה מבצעים, בדרך כלל, עובדי המשרד. זאת בין אם הם מעניקים שירותי משרד מהבית ובין אם הם נמצאים בפועל במשרדי העסק.
  3. ניהול יומנים: גם כאן יש חשיבות עצמוה לניהול נכון, בעיקר כאשר מדובר בניהול יומנים של המנהלים הבכירים או של אנשי המכירות בעסק.

בשורות לעיל הוזכרו שלוש פעולות משרדיות משמעותיות. פונקציות נוספות של המשרד עשויות להיות ניהול העובדים, קשר עם לקוחות פוטנציאליים וספקי שירות משניים לעסק ועוד.

אני בטוח שחלקכם שואלים: למה לא לשכור מזכיר או מזכירה במשרה מלאה? אדם שאני יכול לסמוך עליו שינהל את כל הפרטים החשובים והקריטיים לניהול משרד. זה נכון, אך לשירותי ניהול משרד יש יתרונות נוספים שאין לעובד קבוע.

קודם כל, מקצועיות היא אכן דבר חשוב מאוד בניהול משרד. במקרה של שירותי ניהול משרד מרחוק, אתם מקבלים אנשים מקצועיים בכל תחום שתבחרו: עבודה מול ספקים, ניהול כספים, אדמיניסטרציה, שירות לקוחות או דיגיטל. כל אלה בידיים טובות, כך שתוכלו להיות רגועים שהמשרד שלהם מנוהל כמו שצריך.

שנית, שליטה גם על המחיר וגם על היקף השירות. אתם לא חייבים לשלם למזכיר או מזכירה במשרה מלאה שכר קבוע, לא משנה מה היקף הפעילות שלהם. אתם מחליטים איזה שירותים אתם צריכים לפי הצרכים שלכם, בהתאם להיקף הפעילות. העסק גדל? נהדר, אפשר להרחיב את השירותים. העסק נקלע לקשיים, חס וחלילה? היקף השירותים ניתן לצמצום. צריכים לנהל עכשיו שירות לקוחות? להפיק דוחות?

לבסוף, בואו נודה: להעסיק עובדים זה עניין לא פשוט ודי יקר לכל עסק. עובדים צריכים לקבל משכורת ותנאים סוציאליים. צריך לנהל אותם, לאשר להם את שעות העבודה, לשחרר אותם מוקדם וכד'. בשירותי ניהול משרד, יש מי שעושה את כל זה בשבילכם באופן מקצועי, בתמורה, אתם מקבלים מזכיר או מזכירה מקצועיים ואיכותיים. בלי כל הכאב ראש.

צוות המשרד!

מיכל פאר - מזכירה בשירותי משרד

מיכל פאר

זריזה, חייכנית ואוהבת לבלות! אבל לא פחות אוהבת את העבודה ולתת את הנשמה (:

רונית רפאל - מזכירה בשירותי משרד

רונית רפאלי

אחרי שנים של ניסיון כמזכירה שכירה, הבנתי מה בדיוק חסר לעסקים כדי לייעל את העסק בצורה הטובה ביותר.

מיכל פאר

זריזה, חייכנית ואוהבת לבלות! אבל לא פחות אוהבת את העבודה ולתת את הנשמה (:

מיכל פאר - מזכירה בשירותי משרד
שני יובל - מזכירה בשירותי משרד

שני יובל

שני כי אין שני לי (:

אוהבת לעזור ורוצה לראות לקוחות מרוצים!

רונית רפאל - מזכירה בשירותי משרד

רונית רפאלי

אחרי שנים של ניסיון כמזכירה שכירה, הבנתי מה בדיוק חסר לעסקים כדי לייעל את העסק בצורה הטובה ביותר.

שני יובל

שני כי אין שני לי (:

אוהבת לעזור ורוצה לראות לקוחות מרוצים!

שני יובל - מזכירה בשירותי משרד

כן, מתאים לי שירותי משרד

התקשרו עכשיו – 072-3977-155​ 📞

העסקים שיכולים להרוויח עם שירותי משרד במיקור חוץ

כל עסק, קטן וגדול, אשר רוצה לעשות סדר במשרד ולהתמקד בדברים שיובילו אותו לצמיחה, יכול להיעזר בשירותי משרד. בסופו של דבר התפקיד שלנו הוא לקחת ממך את המשימות המעיקות יותר, אלו שגורמות לך לבזבז זמן יקר, במקום להתמקד בעבודה עצמה.

אנחנו מספקים שירותי משרד למגוון רחב של עסקים וחברות. מעסקים דיגיטליים אשר פועלים כמעט רק באינטרנט ועד לעסקים פיזיים יצרניים אשר זקוקים לסדר וארגון. המשותף לכולם הוא קבלת השירות הטוב ביותר בלי להתחייב לעבודה קבועה, גמישות מלאה והתחייבות לתשלום רק עבור השירות שניתן.

הרווח בלצעוד איתנו

העולם התקדם כל כך ועסקים חייבים לדעת שהם יכולים לקבל יותר (ואפילו הרבה יותר) בפחות התחייבויות. מיקור חוץ אומר שאין צורך להעסיק עובד שיישב במשרד. אין צורך לפנות מקום בעסק לעוד אדם ואין צורך לבצע תשלומים נוספים ובהם: פנסיה, ביטוח לאומי, ימי חופשה ואחרים.

ב״עוזרת אישית״ אנחנו דואגות לעסק שלך בלי להיות פיזית בתוך העסק. יחד נגדיר את הצורך שלך, נבחר עבורך את אשת המקצוע שתוכל לתת לך את השירות הטוב ביותר במשרד (בלי להיות במשרד כמובן), נדווח לך איזו עבודה בוצעה ומתי בצורה הכי שקופה שאפשר, נפקח ונדאג שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר ולכל אורך הדרך נשמור על המידע שלך במערכת אבטחה קפדנית עם הניהול משרד שלנו.

שירותי משרד במיקור חוץ הם בעצם שירותי משרד לכל דבר ועניין. ההבדל ביניהם לבין שירותי משרד פרטניים לעסק, טמון בעובדה שמי שמעניקים את שירותי המשרד אינם מועסקים על ידי העסק אלא על ידי חברה המעניקה שירותי משרד במיקור חוץ. בנוסף, נותני השירות אינם יושבים בעסק עצמו, אלא המוקם אחר, כאשר שיחות המגיעות לעסק עוברות אליהם כל אימו שבעלי העסק או המנהלים שלו חפצים בכך.

חלק מהיתרונות העיקריים של שירותי משרד במיקור חוץ לעסקים:

+ חיסכון בכוח אדם: ההוצאות בגין כוח אדם מהוות, עבור מרבית העסקים, הוצאה משמעותית ביותר. בעסקים גדולים ובינוניים, ההוצאות הללו משפיעות באופן בולט על הרווחיות. בעסקים קטנים ההוצאה בגין כוח אדם עלולה לפגוע ביכולת של העסק להתקיים ומחייבת את הבעלים שלו להשקיע מאמצים ניכרים רק על מנת להיות מסוגלים לשלם משכורות. המעבר לשירותי משרד במיקור חוץ חוסך עשרות אלפי שקלים בתשלומי משכורות בכל חודש, כסף שיכול להיות מושקע בהרחבת הפעילות העסקית. המדובר לא רק במשכורות, אלא גם בחיסכון בהוצאות עקיפות כגון משרד, ציוד משרדי, מחשבים ועמדות עבודה.

+ גמישות: בעל העסק יכול לקבוע מתי השיחות יעברו לחברה המעניקה שירותי משרד במיקור חוץ ומתי הן תגענה אליו או לאנשים הרלבנטיים באופן ישיר. באופן הזה אפשר לצמצם הוצאות במידה ניכרת ולוודא שהלקוחות הפוטנציאלים יקבלו מענה גם מחוץ לשעות הפעילות הקבועות של העסק.

התקשרו עכשיו – 072-3977-155​ 📞

שירותי משרד במיקור חוץ

מהם שירותי משרד מרחוק ואיך ניתן לקבל אותם

בעשורים האחרונים התחוללה, כאמור לעיל, התקדמות טכנולוגית משמעותית. אחת התוצאות הבלתי צפויות של הקדמה הטכנולוגית היא ניתוק הקשר הפיזי בין העסק לבין שירותי משרד ומזכירות אשר הוא צורך. מצד אחד, אין עדיין תחליף לשירותי המשרד השונים. מצד שני, הצורך שנותני השירות ישהו ויפעלו בקרבת העסק פחת, בעיקר לאור האפשרות לייצר תקשורת פתוחה בין המשרד לעובד. כתוצאה, האפשרות לקבל ולהעניק שירותי מזכירה מהבית הפכה לריאלית וחלק משמעותי מהעסקים אכן עושה שימוש באפשרות הזאת.

אבל השלב הבא באבולוציה של שירותי המשרד, הוא ניתוק הקשר בין שירותי המשרד לבין נותני השירות. המשמעות היא שנותני השירות אינם חייבים להיות עובדי העסק ולהיות מועסקים בו במשרה מלאה. במבנה העסקי הזה, העסק צורך את השירות ולא את שעות העבודה של נותן השירות. כך העסק לא מחזיק פקיד, אלא צורך שירותי פקידות. אין לעסק טלפנית, אלא שירות מענה טלפוני. שירותי המשרד ניתנים על ידי חברות שנערכו במיוחד לצורך הזה, והן אמונות על אספקת שירותי משרד שונים על פי דרישה, ועל פי הצורך והתזמון הרצויים לבעל העסק.

ניהול משרד דורש יכולות רבות שמצריכות מולטיטקינג: שירותיות ויחסי אנוש, הבנה כלכלית ובירוקרטית, ראייה מערכתית תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר. בשירותי משרד מרחוק, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את האנשים הטובים ביותר שינהלו את המשרד שלכם. כאלה שיתקתקו את העבודה, יטפלו בבעיה עוד כשעולה הצורך מיידית, שיהיה להם אכפת. כאלה שתוכל לסמוך עליהם בלי לחשוב פעמיים. שתדע שכל מה שאתה אומר מתבצע מיידית, בלי לשכוח או לגרור. הן משקיעות את האנרגיה בניהול השוטף היומיומי ובטרדות היומיום ואתה יכול להתפנות לפתח את העסק.

אם אתה מעוניין בשירותי משרד במיקור חוץ, אנחנו המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כעת, והמקצוענים שלנו יסייעו לך לאורך כל הדרך עד להצלחה המובטחת.

כן, מתאים לי שירותי משרד

התקשרו עכשיו – 072-3977-155​ 📞

איך בוחרים ספק שירותי משרד מרחוק לעסקים

התהליכים המתוארים לעיל של מעבר מהעסקה ישירה של עובדים לקבלת שירותי משרד מרוחקים, הביאו למצב שבו חברות וגופים עסקיים שונים מציעים שירותי משרד מרוחקים. עם השירותים כאמור ניתן למנות שירותי מזכירה במיקור חוץ או שירותי הנהלת חשבונות. בנוסף, אפשר לקבל מענה טלפוני, ניהול יומנים ושירות הודעות. זאת, כמובן, בהתאם לטווחי הזמנים שדרושים לבעל העסק. כך למשל בעל בעסק יכול לענות לטלפונים כשהוא בשעות העבודה, ומניח את המענה הטלפוני המקוון לשעות שאחרי העבודה.

תזמון וניהול נכון של שירותי המשרד החיצוניים עשוי לחסוך ממון רב, בנוסף על ההימנעות מהצורך להתעסק בענייניהם של עובדי המשרד, עם כל הגחמות שלהם. אם יש לך עניין לבדוק את הפוטנציאל לקבלת שירותי משרד חיצוניים, זה בהחלט המקום הנכון עבורך. כדאי ליצר קשר כבר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליך במהרה. 

איך מתחילים את התהליך? באמצעות היכרות עם העסק, האופן שבו הוא מתנהל והצרכים שלו. בשלב הראשון, נפגשים ומאפיינים את העסק באופן מסודר. מבינים מה העסק צריך, ואיזה שירותים ניתן להציע, כדי לנהל את המשרד בצורה היעילה ביותר. לאחר מכן, מתאימים מנהל או מנהלת משרד מקצועיים ומוכשרים. הכול מתנהל בצורה שקופה לחלוטין מול העסק, שיודע בדיוק מה אותו עובד עושה, כמה הוא עובד ועל מה. כך ניתן להיות רגועים שהעסק בידיים טובות ומקצועיות.

שאלות נפוצות על שירותי משרד

אין צורך במזכירה צמודה, אין צורך במשרד, אין צורך בתשלומים מיותרים.

כל בן אדם / עסק / משרד שצריך עזרה עם ניהול העסק, בלי לשלם מידי הרבה כסף מיותר.

עוד מהבלוג:

מה היה לנו במאמר עד עכשיו?

כן, מתאים לי השירות!