חשיבות שירותי עוזרת אישית במגוון שפות

כל אחד חשב ודאי לא פעם: "כמה נוח ויעיל היה לו הייתה לי עוזרת אישית". לא עבור כולם מדובר ברעיון בר ביצוע – ראשית, ישנם מקרים רבים שבהם הצורך בעוזרת תלוי בתקופה או בפרויקט ואין צורך בעוזר או עוזרת בתקופות רגועות יותר. בנוסף, עוזרת אישית זו הוצאה מורכבת – שכר, ביטוח לאומי, שכירות למשרד וציוד משרדי. אז מה אפשר לעשות? הכירו את העוזרת האישית של המאה ה-21.

כמעט בכל שפה

העולם הוא גדול אבל האינטרנט מחבר בקלות כמעט כל נקודה לכל נקודה אחרת ותהליכים שמתרחשים היום ומשלבים מפעלים במזרח הרחוק, מפתחים מאירופה, הפצה בצפון אמריקה וניהול מישראל, הם חלק בלתי נפרד מהמציאות שלנו אבל היו בלתי אפשריים אפילו לדמיון עד לפתרונות שבהם זכינו הודות לחיבור המקוון. כתוצאה מכך, פעמים רבות אנחנו נדרשים, גם כאנשים פרטיים וגם כתחום העסקים להתמודד עם תרגום מסמכים מקצועיים שדורשים למשל תרגום מאנגלית לעברית, עוזרת אישית וירטואלית תוכל לטפל בכל סוגי המשימות וכמובן גם תרגום מסמכים, בעצמה או בעזרת סוכנות מתרגמים. בנוסף, עוזרת אישית מנוסה תוכל לסייע גם בתרגום של מסמכים אבל גם בבירורים בשפות זרות, תרגום תחקירים, מציאת אנשי מקצוע מומחים ברחבי העולם, תקשורת עם לקוחות וספקים ועוד.

מי צריך עוזרת אישית

השאלה הפשוטה יותר תהיה כנראה "מי לא צריך עוזרת אישית?" לכל אחד מאיתנו יש תקופות שבהן הבירוקרטיה עולה על גדותיה, כמות המשימות גדלה והולכת ונדמה שכל הדברים בעולם חשובים מאוד ודחופים מאוד. כך למשל, עצמאיים בתקופת הגשת הדו"ח השנתי למס הכנסה, משפחה בתהליך הוצאת דרכון זר, בירוקרטיה לקראת רילוקיישן, בירוקרטיה לקראת מעבר דירה או התמודדות עם מקרי חירום בלתי מתוכננים, ששואבים אנרגיה וזמן. בכל המקרים האלה, עוזרת אישית הייתה יכולה להיות נכס של ממש ועזרה נדרשת במיוחד. רבים מגלים, לאחר שימוש בשירותי עוזרת מקצועית, שעל התועלת שעבודתה מספקת לעסק לא ניתן לוותר והופכים את הקשר לקבוע.

עוזרת אישית וירטואלית

שירותי עוזרת אישית כוללים, בין השאר, את כל המשימות הבירוקרטיות שמבזבזות זמן יקר שהיינו מעדיפים להשקיע בתחומים חשובים ומשמעותיים יותר. בנוסף, בבחירה של עוזרת אישית וירטואלית, תקבלו שירותי משרד מקצועיים , מעוזרת שצוברת ניסיון לא רק בעבודה מולכם אלא גם בעבודה נוספת מול סוגים שונים של לקוחות – במקרים רבים, הידע, הניסיון והכישורים של העוזרת האישית שמעבר לקו או ממש במרחק אימייל, תהיה מומחית של ממש בתחומים בהם היא עוסקת ותוכל להקל ולפשט את העבודה עבורכם. עבודה מול עוזרת אישית מקצועית מבטיחה עבודה מדויקת על פי לוח זמנים, מעקב מוקפד אחרי משימות ודיווח בהתאם להסכמה משותפת מול העוזרת עצמה.

איך עובדים עם עוזרת אישית וירטואלית?

כמו שגילינו, בכל רחבי העולם, בתקופת הקורונה כבר אין צורך אמיתי בהמצאות פיזית בחלל אחד כדי לעבוד יחד – הרי הטכנולוגיה מאפשרת לנו לשוחח, לראות זה את זה בווידאו, לשתף מסכים, לשלוח מסמכים ועוד אפשרויות רבות. השילוב של היכולת לעבודה משותפת באופן מקוון, הופך את שירות העוזרת הווירטואלי ליעיל וקל – בעת הצורך, תוכלו לקבל מהעוזרת האישית או מהעוזר האישי, לבחירתכם, שירותים של מענה לטלפון, של ניהול פגישות, של ביצוע ומעקב אחרי הצעות מחיר, פרויקטים וביצוע של משימות במיקור חוץ. עוזרת אישית תוכל לסייע לך גם בתרגום מסמכים, בטיפול בתחום הפיננסי – החל מהפקת דוחות, עבור בניהול שוטף של הכנסות ושל הוצאות ועד שירותי גבייה ועבודה שוטפת מול רואה חשבון.

עוד מהבלוג:

מה היה לנו במאמר עד עכשיו?

כן, מתאים לי השירות!